Centrum sportovní a preventivní medicíny

O nás

Most mezi sportovní vědou a tréninkovou praxí - seminář 2017

4.4.2017

Kdy a kde?

Čtvrtek 18. 5. 2017  (14:00 – 18:00)  AGEL Sport Clinic, Prostějov

Kdo a co?

Praktická interpretace výstupů komplexní zátěžové diagnostiky a jejich aplikace do konkrétního tréninkového procesu. Od tabulek k růstu výkonnosti…

Doc. MUDr. Pavel Stejskal, CSc.

mySASY – výsledky prvního, skutečně plošného, sledování aktivity autonomního nervového systému v individuálních a týmových sportech.

Co ukázalo 6000 měření již v prvních 60 dnech provozu? Spuštění systému mySASY umožnilo zcela nové využití širokých možnosti sledování aktivity autonomního nervového systému pomocí spektrální analýzy variability srdeční frekvence (SA HRV) ve sportovním prostředí. Systém umožňující pravidelné longitudinální sledování přináší pro sportovce a trenéry nejcennější informace týkající se individuální optimalizace tréninkového procesu a efektivní regenerace.

Mgr. Radim Šlachta, Ph.D.

Doplňky stravy v podpoře sportovního výkonu a regenerace

Přednáška zodpoví mimo jiné následující otázky - Jak doplňky stravy efektivně zařadit do jídelníčku sportovce? Podle čeho se při volbě doplňku stravy orientovat? Které nám opravdu zvýší výkon? Prezentované informace budou vycházet z nejnovějších poznatků a z aktuálních doporučení odborníků. Budou uvedeny příklady z praxe a účastník semináře si odnese jasně definované postupy jak v kontextu sportovního zatížení používat (nejen) běžné doplňky stravy a vyhnout se dietním chybám.

Mgr. Michal Kumstát, Ph.D.

 

PODROBNÉ INFORMACE NALEZNETE ZDE

zpět na Aktuality

MUDr. Novák, přednosta kliniky

AGEL SPORT CLINIC
Mathonova 291/1 
796 04 Prostějov
tel.: + 420 601 328 867
email: info@sportclinic.agel.cz


www.facebook.com/AgelSportClinic