Centrum sportovní a preventivní medicíny

Naše služby

Bootfitting - tvorba 100% individuálních anatomických vložek

V případě že předchozí diagnostika ukáže, že potíže klienta jsou řešitelné za pomoci individuálně anatomicky tvarované vložky do obuvi, jsme schopni a připraveni individuální vložku odpovídající danému sportovnímu odvětví bezprostředně vyrobit

V rámci naších služeb nabízíme sportovní ortopedické vložky SIDAS, které představují to nejlepší ve vývoji a výrobě vložek do obuvi. Svými vlastnostmi, konstrukcí a použitím materiálů řeší Vaši individuální morfologii. Je to ten nejlepší způsob, jak docílit toho, aby chodidla a obuv splynula v jedno a Vy jste byli schopni maximálně využít veškerých konstrukčních vlastností obuvi i vložek.

Funkční jednotka realizující tuto službu: Podologie

Sportovní ortopedické vložky poskytují mnoho výhod oproti obyčejným vložkám do bot. Například zabezpečují optimální tlakové rozložení chodidla po podložce, ideálně podpírají nožní klenbu a podstatně snižují riziko úrazu a eliminují bolesti v oblasti nohy, kotníku a kolene. 

V ASC používáme zásadně systém SIDAS CUSTOM umožňující 100% tvarování na míru.

Zákazník si podle speciálního postupu vyšlápne otisk svého chodidla do silikonových vaků na stroji HD VAC. Odsátím vzduchu vaky ztvrdnou a vytvoří se formy. Do těchto forem se vloží polotovary vložek, rozehřáté v tepelném zařízení na potřebnou teplotu pro tvarování a zákazník se na ně opět postaví. Po vychladnutí polotovarů získá zákazník 3D vložky vyrobené na míru přímo jen pro něj. Vložky se dále dají vyztužovat a upravovat.

Nejlepší je nyní ještě lepší. Nový HA VAC 2 je nejpřesnější systém, jaký byl kdy vyroben. 

Cena dle platného ceníku: 1750,00 Kč

Cena se může lišit podle typu vložky (v závislosti na sportovním odvětví). Cena vložky již zahrnuje předcházející podologické vyšetření.

[Zobrazit všechny služby v sekci "Bootfitting - 100% individuální tvarování a přizpůsobení anatomických vložek do sportovní i módní obuvi u dospělých i dětí na základě komplexní diagnostiky"]

MUDr. Novák, přednosta kliniky

AGEL SPORT CLINIC
Mathonova 291/1 
796 04 Prostějov
tel.: + 420 601 328 867
email: info@sportclinic.agel.cz


www.facebook.com/AgelSportClinic